Curriculum in PDF

№ __ ДАТА _____ ТЕМА _________________ ОПИС _______________________________________________
1 05.03 Інтродуктивне заняття Brighter Worlds Знайомство студентів з проектом і командою інструкторів; розповідь про історію культурного фонду ІЗОЛЯЦІЯ за допомогою відеоматеріалів та презентації.
2 12.03 Перший день в IZOLAB Ознайомлення та використання всіх ресурсів майстерні.
3 19.03 Воркшоп із графічних технік  Заняття з передбачає знайомство з основними видами естампу: обговорення ідей використання принту в сучасній графіці. Під час практичної частини студенти програми дізнаються про можливості майстерні і зроблять самостійну роботу.
4 26.03 Практичне заняття у майстерні ситодруку  Мета заняття — ознайомити з шовкотрафаретним друком і принципами його використання. Студенти пройдуть всі етапи підготовки трафарету і безпосередньо друку.
5 02.04 Воркшоп у Фотолабі  Студенти навчаться основам обробки чорно-білих негативних та позитивних світлочутивих матеріалів. Передбачений воркшоп з вивчення чорно-білого негативно-позитивного процесу та практичне заняття з плівкової чорно-білої фотографії. Заняття розраховане на повноцінне знайомство студентів з фотолабораторією та її можливостями.
6 09.04 Презентація попереднього проекту Студенти беруть участь у PRINT FEST і презентують свої групові проекти на тему спаму.
7 16.04 Відкриті майстерні в ІЗОНІ Студенти працюють над персональними фінальними проектами у майстернях. Запланована лекція з міського планування.
8 23.04 Відкриті майстерні в ІЗОНІ Студенти працюють над персональними фінальними проектами у майстернях.
9 30.04 Семінар «Пошук ідей. Авторські права» Пошук ідей часто буває важчим за їхнє втілення. На семінарі розповімо про стимулювання процесу. Одразу після цього — про авторські права та юриспруденцію всередині креативної індустрії.
10 07.05 Лекція з сучасного мистецтва. Лекція з кураторства Від живопису та скульптури до гепенінґів і послідовників Марини Абрамович; про різні обставини та впливи у сучасному світі.
11 14.05 Лекція «Соціяльні медія та мистецтво» в America House Соціяльні мережі на початку свого існування були розвагою; пізніше вони перетворилися на залежність і зрештою стали необхідністю. Еволюція соцмереж зробила їх самобутнім способом виразити себе: фейсбук і твітер стали медіаторами революцій. На лекції — про взаємодію звичних соцмедія та мистецтва.
12 21.05 Семінар із фандрейзинґу для власних проектів молоді Чи дійсно так важко дістати кошти на власний проект? На семінарі про пошук інвесторів і як працює краудфандинґ.
13 28.05 Summer Making Intensive Попередній перегляд «30% проекту». Приїзд інструкторів із AS220 (США) до Києва.
14 03.06 Summer Making Intensive Панельна дискусія американської та української команди інструкторів у America House.
15 11.06 Summer Making Intensive Робота над фінальними проектами за участю студентів та інструкторів.
16 20.06 Summer Making Intensive Початок інтенсиву за участю студентів та інструкторів.
17 01.07 Summer Making Intensive Кінець літнього інтенсиву за участю студентів та інструкторів.
18 02.07 Відкриття виставки Студенти представляють проекти на виставці в ІЗОНІ.

12 лютого 2016 р. в Американському домі відбулася презентація ґрантової програми Museums Connect 2016: Building Global Communities від координатора ґрантового проекту Museums Connect в Україні Ксенїї Кириченко. Ґрантова програма Museums Connect: Building Global Communities відкрита для широкого кола українських організацій, які функціонують в якості музеїв. Ця презентація для вас, якщо цікавитеся, як правильно зареєструватися у новій онлайн системі Museums Connect, яку було запроваджено у 2016 році? Як знайти партнерську організацію у США? Як правильно заповнити та подати заявку? Як правильно готувати разом з партнером SIP (Statement of Intent to Propose), щоб задовольнити вимоги американського ґрантодавця? Більш детальну інформацію про Museums Connect 2016 ви можете отримати за цим посиланням.