Фінальна виставка проекту Brighter Worlds

posted in: IZOLYATSIA | 0

2 липня – 2 серпня, 2016

2 липня 2016 року о 17:00 в просторі креативної спільноти IZONE відкриється виставка фінальних проектів учасників освітньо-мистецької програми Brighter Worlds – Confronting Violence Through Youth-oriented Media, здійсненої у співпраці між фондом ІЗОЛЯЦІЯ (Київ, Україна) та мистецькою організацією AS220 (Провіденс, США) у рамках грантової програми Museums Connect за підтримки Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.

У березні 2016 українські студенти розпочали творчу подорож на базі креативної спільноти IZONE. Під керівництвом молодих інструкторів вони навчалися цілому спектру креативних індустрій: естампу, шовкографії, фотодруку, мейкерству (2D-моделюванню, 3D-друку та роботі з лазерним гравером та іншими електроприладами); а також прослухали лекції на тему авторського права, сучасного мистецтва, кураторства, фандрейзингу, урбаністики та соціальних медіа. Протягом цього часу студенти з України та США активно спілкувалися та обмінювалися ідеями у мережі. У квітні команда українських інструкторів відвідала AS220, познайомилася з американськими студентами та обмінялася досвідом із колегами з Провіденс. У свою чергу, американські інструктори завітали до Києва наприкінці травня та провели панельну дискусію на тему майбутнього креативної освіти в США та Україні в America House – aмериканському культурному центрі у Києві.

 

На початку квітня студенти Brighter Worlds представили свої проекти на першому українському Принтфесті 1/100, який пройшов у IZONE. Всі роботи були об’єднані темою “СПАМ”, яку студенти інтепретували на власний розсуд: від вуличної реклами до шкідливих звичок та бюрократії. Студентські проекти побачили понад тисяча відвідувачів Принтфесту. Окрім практичних навичок, отриманих за перші 5 тижнів проекту, студенти отримали також важливий досвід групової роботи та презентації своїх ідей публіці.   

 

Фінальна виставка, що відкриється 2 липня, підсумовує чотиримісячну роботу учасників проекту Brighter Worlds. Студенти вперше у житті створять власні арт-проекти, які відображатимуть передусім їхню власну трансформацію, як у сенсі практичної освіти, так і у розрізі особистісного росту. На підсумковій виставці буде представлено 9 проектів студентів, що міститимуть роботи з використанням графічних технік, відео- та аудіо-інсталяцій, серії чорно-білих світлин та інші арт-об’єкти. За чотири місяці креативної роботи в майстернях IZONE молоді люди, мало досвідчені в художніх практиках, перетворилися на справжніх митців, готових розповісти про себе та свою еволюцію мовою сучасного мистецтва.

 

Деталі виставки

Учасники:

Станіслав Альохін, Анастасія Беліцька, Артем Білозеров, Антон Букорос, Марія Ликова, Данило Манжос, Владислава Піун, Катерина Полях, Хельга Ясеновська

 

Інструктори:

Андрій Драган, Анна Іваненко, Олександр Манук’янс, Аліна Нікітіна

 

Відкриття:

2 липня 2016, 17:00.

 

Адреса:

Вулиця Набережно-Лугова 8, четвертий поверх.

 

Розклад роботи:

2 липня – 2 серпня 2016, 12:00 – 20:00, без вихідних.

Leave a Reply